2016 Yılı Faaliyet Raporu

Değerli Uphill Court A Ada Malik ve Sakinleri,

2016 Yılı Yönetim Dönemini tamamlamak üzereyiz. Yönetim dönemimizde yaptığımız çalışmalarımızı ve planlarımızı sizlerle kısaca paylaşmak isteriz. Bunun yanı sıra 2016 Bilançomuz, 2016 Yılı Gelir&Gider Tablomuz, 2017 Yılı İşletme Bütçemiz ve 2017 Yılı Yatırım Bütçemizde bilgilerinize sunulmuştur.

Bu projelere ilave olarak EN BÜYÜK projemiz; Sitemize yakışan YENİ bir YÖNETİM PLANI hazırlatmak bunu tüm maliklere bildirmek ve en az 4/5 çoğunlukla Yönetim Planını değiştirmek. Bunun için 2017 yılı içinde çalışmalara başlamayı planlıyoruz. Bu sayede sitemizin daha modern bir şekilde yönetilmesini sağlanacağımızı ve VEKALET sisteminin dez avantajlarını ortadan kaldıracağımızı, daha yüksek ve etkin katılımlı yönetimlerle sitemizin yönetileceğine inanıyoruz.

Bildiğiniz gibi 26 Şubat 2016 tarihinde Sitemizin Olağan Genel Kurul toplantısı yapılacaktır. Sürekli hatırlattığımız üzere sitemizin daha iyi yönetilebilmesi için siz kat maliklerinin veya temsilcilerinizin toplantıya katılması son derece büyük bir önem arz etmektedir.

Bizler mevcut site Yönetim Kurulu olarak Genel Kurulumuzun dostluk ve kardeşlik içinde geçmesini, kavgadan gürültüden uzak Uphill A Ada’ya yakışır bir toplantı olmasını ve sonuçlarının tüm siteye hayırlı olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla
UPHILL A ADA YÖNETİM KURULU