A ADA SAKİNİ
HAKKINDA

Değerli UPHILL COURT A ADA SİTE SAKİNLERİ,

Yolladığı yalan, iftira ve hakaret dolu mesajlarla sizleri bıktıran ‘AADASAKINI‘ isimli ‘‘’Organizasyon’a’‘’ ait telefon numarası ‘0.223.272 54 64‘ dür.

Tahmin edeceğiniz gibi bu numara ‘SAHTE‘ bir numaradır. Lütfen bu numarayı arayınız tespiti kendiniz yapınız. Bu organizasyon sahipleri yolladığı mesajlarda birçok hakaret ve suçu barındırdığı için kendilerini gizleme gereği duymuşlardır.

Sizlere bilgi aktardığını söyleyerek hem yönetime hem de bu yönetimi göreve getiren siz değerli site sakinlerini aşağılamaktan vazgeçmemektedirler.

Sitemizin resmi mesaj ismi ‘’UPHILLAADA’’‘ dır. Sizleri siteyle ilgili konularda bilgilendirmek için kullanmaktayız. Bu isim dışında gelen siteyle ilgili her türlü mesaj sahtedir. Sizlerden ricamız bu mesaj ile ilgili devletimizin ilgili birimlerine şikayette bulunmanızdır.

‘Sizleri bazen yeni oluşum diye bazen de yönetimden arıyoruz diyerek aldatmaya çalışan kişiler Eski Yönetim’in ta kendisi olduğu asansörlere astığımız bilgilendirme yazılarını söken kişileri tespitimizle netlik kazanmıştır.

Bizler sadece gönüllü olarak sitemiz için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Yönetim Kuruluna, isimlerini verme cesaretini gösteremeden hakaret eden bu kişi ya da kişilere gereken cevabın sizler tarafından verilmesi temennimizdir. Detaylı bilgi için lütfen yönetim ofisimiz ile temasa geçiniz. “Tel : 0216 688 33 99”.

Durumun bilgi edinilmesini arz ederiz..

Saygılarımızla
UPHILL A ADA YÖNETİM KURULU